CZYTAMY

CZYTAMY

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 17 marca 2014

Królewna Lenka przegania strachy - Aneta Krella-Moch

Kolejna książeczka z serii o radosnej, energicznej i rezolutnej królewnie Lence, która tym razem musi zmierzyć się z tajemniczymi nocnymi strachami. Popołudniowa zabawa z przyjaciółmi w wymyślanie najstraszniejszego potwora na świecie spowodowała, że królewnę, która zwykle jest odważną dziewczynką, zaczęły niepokoić tajemnicze cienie na ścianach, szmery i szelesty dochodzące z Jej pokoju, które nie pozwalają Lence spokojnie zasnąć. Na szczęście Jej rodzice znają sposoby na rozprawienie się z nieproszonymi gośćmi.

Tłumaczenie dzieciom, że ciemność to nic strasznego, że nie ma żadnych potworów, bo to tylko cienie przedmiotów widoczne są w ciemnościach na ścianie często nie wystarcza, a książeczka ta może pomóc wybawić z kłopotów niejednego rodzica, którego dziecko boryka się z podobnym problemem.

Historie królewny Lenki bardzo spodobały się mojej 4 - letniej córeczce, która często do nich wraca i prosi o ponowne ich czytanie, za każdym razem słuchając ich z wielkim zainteresowaniem i z uwagą. Książeczka fantastyczna – polecam!!!

Recenzowała:
Kasia – mama 4 - latki

Autor: Aneta Krella - Moch
Ilustracje: Aneta Krella - Moch
Wydawnictwo: Skrzat
Wiek: 3+

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się nasz tekst? Nie zgadzasz się z nim? Napisz nam o tym!