CZYTAMY

CZYTAMY

Szukaj na tym blogu

poniedziałek, 27 października 2014

Krrrwawa koszulka


Halloweenowe przyjęcie już tuż, tuż, a Wam wciąż brakuje pomysłu na to, jak przebrać dziecko? Nie musicie wydawać dużych kwot na wypożyczenie czy kupno nowego stroju. Wystarczy czysto-biała bawełniana koszulka (my wykorzystaliśmy taką lekko już zużytą, trochę poplamioną, co udało nam się ukryć pod farbą) plus odrobina wyobraźni.

Potrzebne będą:
biała bawełniana koszulka, farby do tkanin (ewentualnie zwykłe plakatówki, ale wówczas po upraniu kolor się spierze), żelazko.Wykonanie:
Koszulkę układamy na równej powierzchni i wykonujemy na niej wybrany motyw. My postawiliśmy na krwawe ręce. Posmarowaliśmy dłonie czerwoną farbą i odbiliśmy je na koszulce przesuwając je następnie delikatnie w dół, by zostawić więcej krwawych śladów. Zamiast odbicia dłoni, możecie narysować np. czarną farbą czaszkę, przebite strzałą serce czy inny strrraszny motyw, dzięki któremu wasza koszulka nabierze indywidualnego charakteru. Pamiętajcie, by nie używać zbyt dużo wody. Skończony rysunek pozostawcie do wyschnięcia, a na koniec zaprasowujcie. Teraz wystarczą czarne spodnie, odpowiedni makijaż i gotowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się nasz tekst? Nie zgadzasz się z nim? Napisz nam o tym!