CZYTAMY

CZYTAMY

Szukaj na tym blogu

czwartek, 28 stycznia 2016

Barbie - taka jak Ty!

Można? Można! Oto świat Barbie, która dotychczas uznawana była za synonim ideału kobiety (nieosiągalny!!!), wychodzi naprzeciw realiom życia. Kolekcja Fashionistas powiększyła się właśnie o 3 nowe sylwetki - wysoką, krągłą i drobną. Lalki dostępne są w różnych karnacjach, fryzurach i ubrankach. Może któraś z nich przypomina Ciebie, Droga Mamo?

Nowa kolekcja lalek Barbie Fashionistas to cztery sylwetki (oryginalna + trzy nowe), 7 karnacji, 22 kolory oczu, 24 fryzury oraz mnóstwo ubranek i dodatków.

Pozwólcie, że zacytuję: "Uważamy, że ciąży na nas odpowiedzialność wobec dziewczynek i ich rodziców związana z propagowaniem różnorodnego pojmowania piękna" - mówi Evelyn Mazzocco, starsza wiceprezes oraz Global General Manager marki Barbie.

Barbie zawsze oferowała dziewczynkom możliwość wyboru - od 180 różnych zawodów po inspirujące role, niezliczone ubrania oraz dodatki. Czegoś takiego jednak jeszcze nie było! Cieszy nas ta zmiana. Wprowadzenie bardziej zróżnicowanej oferty daje miłośniczkom lalek większe możliwości w zakresie tworzenia własnych historii, ale przede wszystkim daje szansę na zmianę ich postrzegania świata.  Teraz nie tylko dziewczynki mogą stać się lalkami, ale lalki mogą być odwzorowaniem mamy, starszej siostry lub cioci.

Na razie nowe lalki zostały zaprezentowane na stronie Barbie.com. W Polsce kolekcja ma być dostępna w marcu. Co Wy na to? Ja już wśród lalek odnalazłam siebie.
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Spodobał Ci się nasz tekst? Nie zgadzasz się z nim? Napisz nam o tym!